VARAOSAT JA LISÄVARUSTEET

Valikoimistamme löydät pienkoneiden varaosat mm. Polaris, Stiga, Husqvarna, Stihl, Klippo, Jonsered, McCulloch, Briggs&Stratton, Honda, MTD ja Murray merkkeihin.

Parhaiten löydät varaosat selvittämällä laitteen mallinumeron tai tyyppinumeron esim:

Brigss&Stratton:  20G414-0368-E1 
Stiga : 299486828/S15
Husqvarna: 952715671
STIHL: 41510202100

 

Voit tilata pienkoneiden varaosat suoraan verkkokaupastamme, jos et löydä tarvitsemaasi osaa , ota yhteyttä!

Salo Varaosat: (02) 721 1407 | salo@sporttikone.fi

Loimaa Varaosat: (02) 721 1307 | loimaa@sporttikone.fi

Somero Varaosat: (02) 748 9315 | somero@sporttikone.fi

Lohja Varaosat: (019) 381 907 | lohja@sporttikone.fi

Kaarina Varaosat: (02) 721 1507 | kaarina@sporttikone.fi

Tuusula Varaosat: (09) 231 00077 | tuusula@sporttikone.fi

Lahti Varaosat 050 4639058 | lahti@sporttikone.fi

verkkokauppa@sporttikone.fi

Huomaa, että hinnat voivat päivittyä vasta ostokorissa!

Ladataan varaosia
SPARK PLUG BS-OHV 992304
BRIGGS STRATTON
SPARK PLUG BS-OHV 992304
5,50 €

Varastossa

UUSI
HUSQVARNA TULPPA HQT-1 5774840-01 RADIOSUOJATTU
Sytytystulppa BS-SV 992300
Sytytystulppa BS-SV 992300
5,00 €

Varastossa

POLARIS 10 MICRON OIL FILTER 2540086
Polaris
POLARIS 10 MICRON OIL FILTER 2540086
18,30 €

Varastossa

POLARIS OIL FILTER 2520799
Polaris
POLARIS OIL FILTER 2520799
20,00 €

Varastossa

POLARIS TUFLOK RIVET 7661855
Polaris
POLARIS TUFLOK RIVET 7661855
6,50 €

Varastossa

POLARIS CLUTCH BUTTON 5439254
Polaris
POLARIS CLUTCH BUTTON 5439254
44,70 €

Varastossa

Polaris PS-4 1L (12) 502484
Polaris
Polaris PS-4 1L (12) 502484
23,80 €

Varastossa

Ilmansuodatin 491588
Briggs&Stratton
Ilmansuodatin 491588
8,10 €

Varastossa

POLARIS Demand Drive Fluid 1L (12) 502563
Polaris
POLARIS Demand Drive Fluid 1L (12) 502563
34,30 €

Varastossa

POLARIS DU BUSHING 1.75 3514492
Polaris
POLARIS DU BUSHING 1.75 3514492
48,80 €

Varastossa

Polaris AGL 1L (12) 502505
Polaris
Polaris AGL 1L (12) 502505
29,80 €

Varastossa

DIAPHRAGM, Carburetor 795083
BRIGGS STRATTON
DIAPHRAGM, Carburetor 795083
7,00 €

Varastossa

Tuote on lisätty koriin
Tuote on lisätty koriin

Siirry ostoskoriin
Tallennettu ostoskori ladattu

[CART NAME]

Siirry ostoskoriin
Tallennettu ostoskori poistettu

[CART NAME]

OK