VARAOSAT JA LISÄVARUSTEET

Valikoimistamme löydät pienkoneiden varaosat mm. Polaris, Stiga, Husqvarna, Stihl, Klippo, Jonsered, McCulloch, Briggs&Stratton, Honda, MTD ja Murray merkkeihin.

Parhaiten löydät varaosat selvittämällä laitteen mallinumeron tai tyyppinumeron esim:

Brigss&Stratton:  20G414-0368-E1 
Stiga : 299486828/S15
Husqvarna: 952715671
STIHL: 41510202100

 

Voit tilata pienkoneiden varaosat suoraan verkkokaupastamme, jos et löydä tarvitsemaasi osaa , ota yhteyttä!

Salo Varaosat: (02) 721 1407 | salo@sporttikone.fi

Loimaa Varaosat: (02) 721 1307 | loimaa@sporttikone.fi

Somero Varaosat: (02) 748 9315 | somero@sporttikone.fi

Lohja Varaosat: (019) 381 907 | lohja@sporttikone.fi

Kaarina Varaosat: (02) 721 1507 | kaarina@sporttikone.fi

Tuusula Varaosat: (09) 231 00077 | tuusula@sporttikone.fi

Lahti Varaosat 050 4639058 | lahti@sporttikone.fi

verkkokauppa@sporttikone.fi

Huomaa, että hinnat voivat päivittyä vasta ostokorissa!

Ladataan varaosia
POLARIS AIR FILTER 7082037
Polaris
POLARIS AIR FILTER 7082037
61,80 €

Varastossa

Polaris Anti-Freeze 1L (12) 502566
Polaris
Polaris Anti-Freeze 1L (12) 502566
22,30 €

Varastossa

FILTER-OIL 491056
BRIGGS STRATTON
FILTER-OIL 491056
20,20 €

Varastossa

STIHL AKku AK 20 36V/144 Wh 45204006518
Stihl
STIHL AKku AK 20 36V/144 Wh 45204006518
149,00 €

Varastossa

STIGA SAFETY BOLT 118820625/0
Stiga
STIGA SAFETY BOLT 118820625/0
1,70 €

Varastossa

RAIVAUSSAHANTERÄ E1035
RAIVAUSSAHANTERÄ E1035
15,00 €

Varastossa

POLARIS AIR INTAKE FILTER 7082101
Polaris
POLARIS AIR INTAKE FILTER 7082101
42,70 €

Varastossa

POLARIS BEARING COVER .75 IN 3514684
Polaris
POLARIS BEARING COVER .75 IN 3514684
24,40 €

Varastossa

STIHL Suodatin 00003503518
Stihl
STIHL Suodatin 00003503518
7,90 €

Varastossa

Tuote on lisätty koriin
Tuote on lisätty koriin

Siirry ostoskoriin
Tallennettu ostoskori ladattu

[CART NAME]

Siirry ostoskoriin
Tallennettu ostoskori poistettu

[CART NAME]

OK